NK Olimpija po treći put osvojila Memorijal „Bateka“

Nogometaši Osijeka doznali su potencijalnog protivnika u posljednjem kvalifikacijskom dvoboju za ulazak u grupnu fazu Konferencijske lige. Prođu li Turke igrat će protiv poraženog iz susreta grčkog Olimpijakosa i belgijskog Genka. Nastavljamo s nogometom. I ove godine Nogometni klub Elektra organizirao je Memorijalni turnir “Antun Batinić”, u spomen na tragično preminuloga člana Elektre i časnika Hrvatske vojske u Domovinskom ratu. 29. izdanje turnira na kojemu su sudjelovale 4 momčadi pripalo je donjogradskoj Olimpiji.