Sto godina Olimpije - Ponos DGO-a zaslužuje temeljitu obnovu

A novi ciljevi zacrtani su u najstarijem aktivnom nogometnom klubu u Osijeku, NK Olimpiji, koji ove godine slavi stoljeće postojanja. Želja je nove uprave koja je na čelu "Ljubičica" godinu dana obnoviti infrastrukturu, a za proslavu prvih sto godina pripremljen je i sportsko-kulturni program.