ZDRAV KREM od 3 sastojka - postan, veganski, bez šećera!

Predstavljam vam izvrstan recept za domaći krem i to ne bilo kakav! 🤩 ✅️zdrav ✅️veganski ✅️postan (na vodi) ✅️izdašan ✅️pristupačne cene ✅️od samo 3 sastojka ✅️jednostavan za pripremu ✅️MNOGO UKUSAN Što se VERSKOG POSTA tiče, često ljudi ne znaju šta je posno, a šta ne, ali pre nego krenu osude, objasniću. 😊 Iako je u pitanju MLEKO, ne znači nužno da je životinjskog porekla, niti da u sebi sadrži ulje. Ovo je biljno mleko napravljeno od kokosa i vode (i još par stabilizatora kako bi se održalo). Isto tako možete koristiti i druga tečnija biljna mleka - sojino, bademovo, pirinčano... za pripremu raznih jela u vreme posta, samo PROČITAJTE DEKLARACIJU jer neka mleka mogu da sadrže malo ulja. Tečna mleka kupujem u Lidlu ili DM-u, upola su jeftinija, a jednako kvalitetna.💲 Za pripremu ovog krema su vam potrebni samo: 200g svežih urmi (ne ušećerenih) 1 puna kašika kakaa 400g gustog kokosovog mleka Pripremu krema, kao i savete oko nabavke namirnica, cena i drugog, možete pogledati u videu. Ukoliko imate dodatnih pitanja stojim vam na raspolaganju.😊 Uskoro objavljujem i recept za palačinke. 🥞 I ne zaboravite da ZAPRATITE moj KANAL. ❤️ ➡️LINKOVI Facebook: https://bit.ly/2JtSPwW Instagram: https://bit.ly/2XKQyGP Profil gde sam pronašla recept https://instagram.com/bigmama_healthy...