Angol lecke: "To" vagy "Ing" - 2. rész [PéldáulPéterrel]

Angoltanulók örök dilemmája, hogy a "to"-s vagy az "ing"-es alak következzen az ige után. Ebben a 2. részben azt fogjuk megnézni, hogy mikor érdemes a "ing"-t használni. Péter (a Speak! Nyelviskola alapítója) elmagyarázza, majd rögtön be is gyakoroltatja veled. Tetszett a videó? Akkor iratkozz fel további angol leckékért és hasznos tippekért:    / @speaknyelviskola