snajpie se | 200 gier autofill eune
💥 Jeżeli podoba ci się to co robię nie zapomnij zostawić 👍🏼 i Subika z 🔔. Chcesz pomóc w rozwijaniu kanału? 💰 Donate - https://tipply.pl/u/frinu 💰 Donate PayPal - https://streamlabs.com/frinu/tip 💰 Tradelink - https://steamcommunity.com/tradeoffer... 💲 SPONSOR: / frinu Playlista spotify: https://open.spotify.com/playlist/3YX... Tutaj możesz mnie spotkać: 📘 FanPage - / frinuofficial 📷 Instagram - / frinuofficial 🎤 Discord - / discord 🔴 Twitch - / frinu 📩 Współpraca → [email protected] 🏆 Rank 1 Yi: https://i.imgur.com/wTG3EVJ.png | https://i.imgur.com/69uws5o.jpg 🏆 Rank 1 Kata: https://i.imgur.com/37b6hki.png | https://i.imgur.com/xCFL9DO.jpg 📄 Najczęściej zadawane pytania: 1. Jak masz na imię? - Hubert 2. Ile masz lat? - 25 3. Największa dywizja jaką miałeś? - Challenger 1300LP 4. Main postać? - Katarina 4. Jaki serwer? - EUW 5. Main konto? - https://www.op.gg/summoners/euw/Frinu... 6. Ile grasz w lola? - Od końca 2 sezonu 7. Gdzie mieszkasz? - W Polsce, kojarzysz? Obok Niemiec. 8. Ile masz maestrii na katarinie? - Dużo :) 9. Jaka masz klawiaturę? - Corsair K90 10. Czy będzie zapis z live? - Tak na kanale @FrinuLive 11. Jak wyjść z brązu/silvera/itp? - Nagrałem o tym film ;) • JAK WBIĆ DIAMENT NA KAŻDEJ LINII? 12. Czym grać, by wbić silvera/golda/itp? - Najlepiej swoim ulubionym championem lub kimś łatwym, na przykład na midzie Annie, w Jungli Warwick. 13. Co sądzisz o Championie (Tu wstaw nazwę Championa) - Fajny, w Lolu jest dużo fajnych Bohaterów ;) 14. Czy opłaca się grać (Tu wstaw nazwę Championa) - Jeśli nie jest to trollpick, to tak ;) 🖥️ Komputer: Procesor: Intel Core i7-14700F Karta Graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5070 Pamięć RAM: 2x16GB DDR5 6000MT/s Dysk: M.2 (PCIe 4.0 NVMe) 2TB 📃 Regulamin Czatu: 1.Nie spamuj. 2.Zachowaj kulturę. 3.Nie zadawaj głupich pytań. 4.Stream będzie trwał dopóki się nie skończy. 5.Nie reklamuj się. 6.Nie pisz jakim championem mam grać 10-latku. 🏆 Top Donatorzy ( Tipply ): 1. PoSilence: 2 395,62 zł 2. SaJu: 1 326,10 zł 3. Fuegoc: 871,40 zł 4. Escobaar: 690,35 zł 5. Landryn: 673,61 zł 🏆 Top Donatorzy ( TipAndDonation ): 1. Sługus Frina - 920.00 PLN 2. eco - 811.00 PLN 3. Mafinowy - 314.00 PLN 4. Boliksos - 273.00 PLN 5. KUbson - 264.00 PLN 🏆 Top Donatorzy ( Streamlabs ): 1. teddyfrog - PLN1,021.96 2. Alley - PLN174.73 3. wojetk - PLN127.00 4. Pover - PLN77.36 5. filip - PLN65.00 #nazywo #leagueoflegends #lol

NAJLEPSZY LOCKE W POLSCE GRAMY TESTUJEMY OGARNIAMY

Der BESTE OTP der WELT? 🌏 Errate den TOP 5 OTP

🔴 Dzisiaj nie gram na Topie

GUCIO AND LEAGUE OF LEGENDS AND RIOT ALGORITHM AND DROPPING TO GOLD XD AND BEST STREAM MOMENTS #1011

meine ENTSCHULDIGUNG an APORED 18

Snajpić czy nie snajpić hmmmm | 200 gier autofill eune

How great is the threat of war in Europe? Sönke Neitzel in an in-depth interview | DER SPIEGEL

THE FIRST BILLIONAIRE ON THE WK BENCH! *RAFAŁ BRZOSKA*

✅97 Year Old ADC Still Does it the Old Fashioned Way✅RETIREMENT HOME TOURNAMENT IN 3 DAYS✅

Sylas buffy dostał to testuje

🟣4000LP RANK 1 EUW NEW CHAMP LOCKE IF OPEN🟣

Diese LAN-Doku wird jede Minute absurder! | Hänno reagiert auf 2002 CS-Doku

Deshalb musste der Höcke-Podcast zensiert werden

POLACY WALCZĄ O LAS VEGAS! MAJOR W PARYŻU! 2v2v2v2 PL vs DE vs FR vs ES

200 GIER AUTOFILL NA EUNE!!!

GRAŁEM 30 GODZIN W LIGĘ (EUNE CHALLENGE DZIEŃ 6 i 7)

This Teemo game was the best I've played in 15 years... (ONE SHOT SHROOMS)

24 KILLI W MASTER TIERZE FIZZEM!

TOURNAMENT FINAL VS THE KOREAN GOATS | ABSOLUTE BANGER | CHZZK LEGENDS FINALS

