GRAŁEM 30 GODZIN W LIGĘ (EUNE CHALLENGE DZIEŃ 6 i 7)

MOJA STRONA Z KURSAMI ► https://www.ostre-debiuty.pl/ TU STREAMUJE LIVE ► https://www.kick.com/xntentacion ALBO TU ►   / xntentacion   MÓJ REFLINK KONTA PREMIUM ► https://www.chess.com/membership?ref_... MAIL BIZNESOWY ► [email protected] Wpadnij na inne socialki: ♦ twitter ►   / xntentacionpl   ♦ instagram ►   / fake_chess_coach   ♦ discord ►   / discord   montaż i miniaturka - Atomowy Coggers 0:00 - XN wysnajpił Bruca przypadkiem 3:50 - Blitzcrank głosiciel 4:40 - climbing 5:48 - 1v1 6:54 - ustalanie czasu trwania challengu 10:19 - afera paypallowa 13:35 - rek sai 14:22 - afera o vapowanie 15:50 - afera dzieciowa 17:30 - Kubica vs Bruce 20:24 - Lilia 21:15 - afera redbullowa 27:22 - BRUCE ZGADZA SIĘ NA GRANIE BEZ LIMITÓW 30:40 - 8 godzin climbowania 33:48 - znalezisko roku 37:00 - climbowanie 38:29 - Master MMR gameplay 42:03 - kolejne 8 godzin climbowania 48:30 - Carrowanie przez Tobiasa (koło raturnkowe) 51:25 - D1 56:01 - XN wbija mastera