[METRO WARSZAWSKIE] II linia |Dworzec Wileński| #6

Szósty odcinek z cotygodniowej serii na moim kanale. Zabieram was na stację Dworzec Wileński.Na tej stacji kończą i zaczynają bieg na II lini metra. Po tej linii kursują tylko pociągi Inspiro. Intro:    • INTRO "Kolejowy Piotrek"