[METRO WARSZAWSKIE] II linia |Rondo Daszyńskiego| #1

Pierwszy odcinek z cotygodniowej serii na moim kanale. Pierwsza stacja na jakiej się zatrzymamy jest to Rondo Daszyńskiego jeszcze póki nie otworzą dalszej części Warszawskiego Metra pełni ona funkcje stacji początkowej i końcowej dla II linii.Po tej linii kursują tylko pociągi Inspiro. Uchwyciłem na tej stacji kilka wjazdów i wyjazdów. Jest to pierwszy tego typu film więc wybaczcie za ewentualne błędy,jeśli by się takie pojawiły piszcie w komentarzach. Co tydzień w sobotę o 17:00 będą pojawiać się filmy z tej serii. Intro:    • INTRO "Kolejowy Piotrek"   Premiera: 11 listopada 2017r. godzina 17:00