Smolník - Tereziánska štôlňa - 2km priechod pod zemou - Dávid Urbex

26 rokov je čas, ktorý trval baníkom ručne preraziť túto tereziánsku štôlnu v obci Smolník. Je to neuveritelné, čo ľudia dokážu a pripíjam na tých, ktorý si to v tejto štôlni tvrdo odmakali. Dávid Urbex PRIHLÁSTE SA NA ODBER! ► https://www.youtube.com/davidurbex?su... WEB ► https://www.davidurbex.sk PODPOR MA! ► https://www.davidurbex.sk/podpor-ma POŠLI TIP NA OPUSTENÉ MIESTO! ► https://www.davidurbex.sk/poslitip SOCIÁLNE SIETE FACEBOOK   / davidurbex   INSTAGRAM   / davidurbexsk   Kamera: Olympus Tg-tracker Stav budovy ku dňu: 14.8.2018 Hudba: Marcelito Rečinský - král urbex hudby :) #smolnik #davidurbex #terezianskastolna #urbex