Začala stavba další části metra D: První cestující se svezou na Nové Dvory v roce 2032

Praha zahájila výstavbu navazujícího úseku metra D mezi Olbrachtovou a Novými Dvory. V rámci projektu vzniknou tři nové stanice – Nádraží Krč, Nemocnice Krč a Nové Dvory. Nová trasa má výrazně zlepšit dopravní obsluhu jižní části metropole, přičemž první cestující by se po ní mohli svézt ve druhé polovině roku 2032. redaktor: Lukáš Richtár Praha Co na to říkáte? ✨ 📲 Sledujte Praha TV na sociálních sítích: Facebook   / prahatv   Instagram   / prahatv   Tiktok   / praha.tv   Stránky: https://www.prahatv.eu/