Gołębie na bazie

Dziś udało nam się przenieść budkę, która miała być dla Bocianka, a okazało się że będzie dla gołębi. Gołębie już na bazie, pierwsza para, jak dobrze pójdzie to jutro będzie druga. Kontakt: [email protected] facebook: https://www.facebook.com/RaportzKambo... instagram:   / albertzlasu   tik tok:   / albertzlasu