Mit ér meg London? | Magyarok a tranzitvárosban | 1.rész: A város ahol senki vagy

Mindannyiunknak van valakije, aki már kint van, más még csak készül. Sorozatunk nem praktikus tanácsokat ad, inkább a kintlét mélyebb rétegeit mutatja meg. Iratkozz fel a VS.hu YouTube csatornájára! http://www.youtube.com/user/wwwvshu?s... --- Még több VS.hu videóért látogass a http://vs.hu/videok/ oldalra! --- FACEBOOK:   / www.vs.hu   GOOGLE+: https://plus.google.com/u/0/+VsHuPlus TWITTER:   / vs_hu   TUMBLR:   / vs-hu