Kijön az ember, és hozza magával a keseredettséget
A Londonba költözés és a munkavállalás elsőre senkinek se könnyű. Volt, aki tíz másik magyarral élt együtt az elején, és oda is elvitte magával a keseredettségét és a negativizmusát. Aztán rájött, hogy ezen túl kell lépnie. Sokan nem bírták ezt és hazajöttek. A londoni magyarokkal foglalkozó pszichológus azt mondja: aki két-három éve Londonban van, és összehasonlítja magát a helybeliekkel, sokszor az elkeseredhet, pedig ez már önmagában nagyon nagy teljesítmény. Az Index.hu-n megjelent: 2018.05.15-én https://index.hu/video/2018/05/15/kul...

▶︎
Megöregedni a spanyol tengerparton, magyar nyugdíjból | „Itt élni szeretnénk már”

▶︎
Orbán Viktor az Indexnek: Alig várom, hogy valaki kitépje a kezemből a marsallbotot

▶︎
Nem tudod elképzelni, mennyibe kerül itt egy ház

▶︎
A 27 nyelvű ember elárulja a nyelvtanulás igazi titkát (meglepően egyszerű)

▶︎
Apu, itt szeretik a gyerekeket az iskolában

▶︎
Megkezdődött az elszámoltatás! Orbán Viktor börtönbe kerülhet? I Hetes Stúdió

▶︎
KIVÁNDORLÓK - II. rész - "Minden nap várom, hogy haza menjünk…”

▶︎
Elképesztő siker: a magyar srác 17 évesen lett világhírű éttermek beszállítója

▶︎
Miért nem utazik senki az USA-ba?

▶︎
Mit ér meg London? 4. rész: Ahol mindegy, ki vagy

▶︎
A New York-i lángosos | VS.hu

▶︎
Illegális mosogatással kezdte, most a legmenőbb helyen van vállalkozása Londonban

▶︎
ÍRORSZÁGBAN JOBB AZ ÉLET? - 10.000 EURO NÉLKÜL EL SE INDULJ! - 4 K Polgarnet

▶︎
Magyarok külföldön: irány Anglia! / HETI NAPLÓ 2022.12.18.

▶︎
A kivándorlás igazi mélyvíz, és van, aki hazaszalad

▶︎
Kereszttel sem tudták eltéríteni a Pride-ot, Karácsony akarja összeadni az első melegpárt

▶︎
Hazajönnek-e valaha Angliából a kivándorolt magyarok? // NEKÜNK FONTOS

▶︎
Magyar Péter: Nemzeti egység van abban, hogy Sulyok Tamás távozzon

▶︎
Tavaly egy 40 milliárdos céget vezettem, most árufeltöltő vagyok

▶︎
