Endurko, traily na Haberáku 7.6.26

Dnes konečně po dlouhé době zase na Endurku, ale všecko bylo špatný už od rána 😂🙈 Zapomněl jsem pití, přeleženej krk a tak nějak jsem věděl, že to nebude úplně dobrota... To se hned potvrdilo, když se vyjelo na kopec a tam po vydatným dešti, větru popadaný stromy a vše klouzavý a mokrý...🤦 Člověk dlouho nebyl a to... Co, běžné vyjde se dnes hroutilo a byly samé držkopády🤷🥹 Něco bolelo finančně a něco málo fyzicky... Každopádně zaplať bůh, že materiálni věci se dají koupit a nahradit 🤣🙏🤦 Hlavně radost,že s náma byl už Míra kterej se uzdravil a Tomáš s pacičkou taky mnohem lepší 💪 Díky za to ♥️🙏