Jarní Haberák Endurko, traily. 14.3.26

Jarní traily a endruko na tom našem jediným kopečku, co tu máme a kde se dá trochu pojezdit👍🙈Po Kleťi, kde jsem byl na Gravelu mi to vůbec nechutnalo a nohy byly na kaši ❤️‍🔥😂🙈Ale prostě na pojezdy s klukama člověk musí 💯💪Párkrát se člověk vyválel, trefil strom, ale jinak dobrý ..🙈😂👍PS: To ečko to je jinej svět ...Tenhle kopec málej má velký stoupání a člověka to hned sejme a v mým věku už budu po tom asi pokukovat🫶😂🔌⚡