beshket х Воха - Святі німіють

“Святі німіють” – мій новий реліз за участю Вохи. Це про час, коли виходить повірити, що ти сам можеш пройти той незримий шлях, роблячи щось правильне, але залишаючись собою і не натягаючи на голову удавану святість. Слухати на платформах: https://bit.ly/beshket_sn Режисер: Михайло Дрогомирецький   / blessedmichaeld   Гафер: Андрій Короткий   / ak_lightworks   Освітлювач: Віталій Слодиницький   / vitalik_slodynytskyi   3D художник: Dagar   / dagar.eyes   Зведення: Flash Younginʼ   / flashyoungin   Запрошений актор: Рома Майк   / roma_majk   Підтримати тих, завдяки кому це все реально можна внизу. 14 ОМБр збирають на 3D принтери, які допомагають рятувати життя: https://send.monobank.ua/jar/9j6NaCLpC3 Реквізити: 5375411208321815 beshket в соцмережах:   / iambeshket     / iambeshket     / jnwpy   Воха в соцмережах: https://t.me/watismi   / kw7sh   Текст: Не називайся бідним Не називайся гіршим, ніж був Ліпше йди ще бийся Не замикайся в злиднях В неба нема на всіх чар Не вимагай – візьми сам Без сліз бо сліз тут вистачить на дні нам Навчись не будити злість вночі бо жалітись пізно Визнай, тиск як кисень – вдихай Світ тісний біля вістря Бійся стін, а не відстань Бійся звикнути відкладати бажання виграти бій в зла Ми самі та колише рідна тиша біль Уяви, що в ній ми залишим Криві рядки із іменами світлин Сумних облич зіниці мріють дні минати як всі І німби мають не ті Я в цій кімнаті на мить Скоро вниз бо нащо мені вгору? Йду, всміхаюсь святій Марії Шляхи лишають синці на тілі Мої сліди – для когось сліди надії Скажи, якого святі німіють Коли в крові ікона висить на шиї? Шляхи лишають синці на тілі Мої сліди – для когось сліди надії Скажи, якого святі німіють Коли в крові ікона висить на шиї? Бачиш, німб над головою В мене відняли як тільки мати викликали в школу Маю вміння заливатись різним видом алкоголю Терапевт на потім Витікайте сльози мимоволі Мироточать очі в розкладі Є посмішка о сьомій Якшо пообідній джойнт То вечір точно буде добрим В мене плотні рими А під ними сотні дивних комплексів І чорно-білі сни здаються зовсім кольоровими Коли ти тільки то і видів Поїзд їде в моїй голові Коли за домом ностальгія, mon ami Я пішов за зорями Шкода шо раніш ніхто не пояснив Що світ не зробиш затишніш Треба самому міцнішать Лише Дихай Шляхи лишають синці на тілі Мої сліди – для когось сліди надії Скажи, якого святі німіють Коли в крові ікона висить на шиї? Шляхи лишають синці на тілі Мої сліди – для когось сліди надії Скажи, якого святі німіють Коли в крові ікона висить на шиї?