beshket - Спогади

beshket - Спогади Слухай на платформах: https://orcd.co/spohady Всім дякую за роботу над релізом👊 Біт:   / prod.mriy   Зведення, міксинг, аранжування:   / mishagaiday   Монтаж, 3D графіка:   / dagar.eyes   Зйомка:   / shil.ulil   Текст/виконання/арт:   / iambeshket   🤫: дорога до ЕР розпочалась Текст: Мій терапевт уже п’яна Змінюю літери, ніби вони мої пріоритети у планах Виріс малим, що не вірив у диво і диво уперто не спало Кличу новими шляхи щоб дорогу залишити стерту у спадок Швидшають серця удари Мрії приземлені – виведу стежки у хмари Слабкість – остання річ Їй хочеться далі та жодних гостей на ніч Не впускаю людей як готель без місць Вибач та зле мені щось Хронічна впевненість Злитись не світить як місяць в затемненні Олівець в руці і я цілюсь в далекий світ Кожен трек – корабель X-wing Собі кажу не шукай мить змін Не шукай вишуканих днів Де упав там і заквітни В спогадах темнота кам’яних вікон Не чекай запитань від них Створюй Я покинув ловити перемін мить Коли відлік обійме змінюю ритм Ми нулі й одиниці – обирай ціль і Поверну В сторону холоду В мене є сонце – в тебе є золото Я ношу зорі в собі Бо зорі навколо не горять без проводу Вчора я так показатись хотів їм усім Та сьогодні все сховано Вчора це були проблеми Сьогодні – спогади, спогади, спогади В сторону холоду В мене є сонце – в тебе є золото Я ношу зорі в собі Бо зорі навколо не горять без проводу Вчора я так показатись хотів їм усім Та сьогодні все сховано Вчора це були проблеми Вже немає жалю Вже нема іржавого шепоту «лишати» І ще б і полежав би та щелепи защемлює, в очах пил Ще одної спаленої череди бажань Напиши і згенерує нейромережа Правильних мене і манеру виражань А я буду тут поки не загине жанр В неба віражах або десь за гаражами Де мої злість і невіра до дій своїх Де море слів що лишив ненадісланих Де мало сил і синці – не дивись на них Де моє місто що тисне лишити слід І я ведусь Де неба ревіння вулицям залишає укус Де не перебити шум ніби заїдає AUX І за ударами пульсу Згадую що живу Тому Поверну В сторону холоду В мене є сонце – в тебе є золото Я ношу зорі в собі Бо зорі навколо не горять без проводу Вчора я так показатись хотів їм усім Та сьогодні все сховано Вчора це були проблеми Сьогодні – спогади, спогади, спогади В сторону холоду В мене є сонце – в тебе є золото Я ношу зорі в собі Бо зорі навколо не горять без проводу Вчора я так показатись хотів їм усім Та сьогодні все сховано beshket   / iambeshket   https://www.tiktok.com/@iambeshket?is...    / @beshket   https://www.open.spotify.com/artist/3...   / beshket