Słowo & Ktoś jeszcze - WDJ Uwielbienie | Maja Sewastjanik (Another In The Fire - Hillsong UNITED)

Zapraszam Was do wspólnego Uwielbienia w jedności! Ta piosenka jest fragmentem godzinnej modlitwy uwielbienia z zespołem WDJ Uwielbienie i Maja Sewastjanik. Zobacz całe nagranie:    • Uwielbienie w Jedności #3 - WDJ Uwielbieni...   ➡️ Wizja projektu "Uwielbienie w jedności" Jak wyglądają publikacje? Co miesiąc premiera kolejnego uwielbienia z nowym zespołem W drugie wtorki miesiąca publikujemy całe nagranie uwielbienia trwające ok 1h. Dlaczego aż godzinę? Po to, abyś mógł się zatrzymać i wejść głębiej w modlitwę. W pozostałe wtorki miesiąca publikujemy wybrane piosenki z nagrań dla tych, którzy preferują krótszy format uwielbienia, bądź szukają konkretnych utworów. Dlaczego uwielbienie? Biblia zachęca nas, abyśmy wspólnie modlili się Słowem Bożym i oddawali chwałę Bogu: „Napełniajcie się Duchem, odmawiając wspólnie psalmy, hymny i natchnione pieśni, śpiewając Panu i uwielbiając Go całym sercem.” (Ef 5,18 – 19). Dlatego skupiamy się na Jezusie, którego Bóg nad wszystko wywyższył, któremu darował imię ponad wszelkie imię. Dlaczego w jedności? W odpowiedzi na Boże pragnienie: „Aby i oni stanowili w nas jedno” (J 17, 21b), zapraszamy chrześcijan z różnych środowisk, aby razem skupić się na tym co nas łączy - na naszym Panu Jezusie Chrystusie. Dołącz! Niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz - zatrzymaj się i wznieś z nami pieśń uwielbienia! Niech sam Bóg Cię prowadzi w tym czasie i wylewa na Ciebie swoje błogosławieństwo. #Uwielbienie #Jedność #SłużącŻyciu #WDJ _____________ W tym UWIELBIENIU W JEDNOŚCI poprowadzi nas zespół WDJ Uwielbienie z Mają Sewastjanik: Maja Sewastjanik — wokal Zuzia Seweryn — wokal Wiktoria Olszewska — skrzypce Ania Waluśkiewicz — wiolonczela Tymek Śnieżek — gitara Ktoś jeszcze (Another In The Fire - Hillsong UNITED) Tytuł oryginalny: „Another In The Fire” Autorzy: Chris Davenport & Joel Houston © 2018 Hillsong Music Publishing Wersja oryginalna:    • Another In The Fire (Live) - Hillsong UNITED   Tłumaczenie: ‪@Tlumaczeniauwielbienia‬ _____________ Kilka pytań do zespołu prowadzącego uwielbienie: ➡️ Kim jesteście? Maja Sewastjanik (Kowalczuk) — przez lata tworzyła rożnego rodzaju kolektywy uwielbienia z różnymi chwalcami w Polsce i za granicą. Poza tym Maja zawodowo jest również Coachem rozwoju osobistego oraz duchowego oraz trenerem Coachingu. Dzisiaj zakorzeniona jest we wspólnocie WDJ we Wrocławiu, gdzie jest jednym z liderów uwielbienia. WDJ ( @WDJ TV ) to dynamicznie rozwijająca się wspólnota, której pastorem są Adam oraz Agnieszka Piątkowscy. To z chwalcami WDJ dzisiaj współtworzą zespół w różnych konfiguracjach. W projekcie Służąc Życiu widzimy jedynie część z nich oraz gości: Zuza, Ania, Wika oraz Tymek. ➡️ Jaką macie misję? Sama Maja o sercu do uwielbienia mówi, że to miejsce absolutnego skoncentrowania się na Bożej chwale. To dla NIEGO i o NIM to wszystko. Tylko ON ma znacznie. Głębia spotkania z Ojcem, uzdrowienie serc, bliskość, sprawdzenie nieba, pojednanie, determinacja— to miejsca w których porusza się jej namaszczenie. Jako chwalcy WDJ pragniemy zobaczyć miasto zanurzone w uwielbieniu tak, aby imię Jezus było wywyższone. ➡️ Czy moglibyście opowiedzieć kilka słów o każdym z członków zespołu? Zuzia — niezwykła kobieta. nosi w sobie serce chwalcy oraz bardzo głęboka świadomość tego kim jest Bóg. ma niezwykle pokorne serce i jest zawsze gotowa do pomocy. Jest jednym z liderów grupy młodzieżowej Be The Light oraz od lat jest częścią WDJ uwielbienie, zaangażowana w życie kościoła. Poza tym jest utalentowana położną! Wiktoria — nasza kochana skrzypaczka, która swoimi dźwiękami odzwierciedla niebo i jego dźwięk. Studiuje na akademii muzycznej i pięknie śpiewa! A jej serce zawsze wypełnia radość i wdzięczność! Potrafi zauważać drugiego człowieka i doceniać go w niezwykły sposób. Ania — dźwięki grane przez Anie to dźwięki które przywołują głębię. To dlatego, że jej serce zawsze szuka głębi spotkania z Bogiem. Jest niezwykle utalentowana i kochana. Nosi w sobie mądrość i troskę — dobrze jest z nia bywać. Studiuje na AM i przez lata była w Rengersach. Tymek — nasz przezdolny gitarzysta. Produkuje, gra jak i w dodatku śpiewa. Tymek jest zawsze przygotowany i bardzo skrupulatny. Muzykę bierze na serio. bardzo dużo gra w Polsce i za granicą, dlatego tym bardziej cieszy jego serce, które chce grać dla Ojca w niebie i w tym widzi wartość! jest mega otwarty i pokorny! nosi serce sługi Tutaj ich nie ma — ale regularnie są z nami — Michał, Vovik, Nazar i Dawid 💕 ➡️ Gdzie można zobaczyć więcej Waszych projektów? Youtube:    / wdjtv   Facebook:   / wroclawdlajezusa   Instagram: https://www.instagram.com/wroclaw_dla... Strona internetowa: https://wdj.pl/ _____________ Zobacz więcej o Fundacji Służąc Życiu: Spotify https://spoti.fi/3vJ3NX4 Facebook   / sluzaczyciu   Instagram   / sluzaczyciu   Strona internetowa https://sluzaczyciu.pl