W Tobie jestem wolny (Mate.o) & Egipt (Egypt - Bethel Music, Cory Asbury) - Dawid Leszczyński

Zapraszam Was do wspólnego Uwielbienia w jedności! Ta piosenka jest fragmentem godzinnej modlitwy uwielbienia z zespołem Dawida Leszczyńskiego. Zobacz całe nagranie:    • Uwielbienie w Jedności #1 - Dawid Leszczyń...   ➡️ Wizja projektu "Uwielbienie w jedności" Jak wyglądają publikacje? Co miesiąc premiera kolejnego uwielbienia z nowym zespołem W drugie czwartki miesiąca publikujemy całe nagranie uwielbienia trwające ok 1h. Dlaczego aż godzinę? Po to, abyś mógł się zatrzymać i wejść głębiej w modlitwę. W pozostałe czwartki miesiąca publikujemy wybrane piosenki z nagrań dla tych, którzy preferują krótszy format uwielbienia, bądź szukają konkretnych utworów. Dlaczego uwielbienie? Biblia zachęca nas, abyśmy wspólnie modlili się Słowem Bożym i oddawali chwałę Bogu: „Napełniajcie się Duchem, odmawiając wspólnie psalmy, hymny i natchnione pieśni, śpiewając Panu i uwielbiając Go całym sercem.” (Ef 5,18 – 19). Dlatego skupiamy się na Jezusie, którego Bóg nad wszystko wywyższył, któremu darował imię ponad wszelkie imię. Dlaczego w jedności? W odpowiedzi na Boże pragnienie: „Aby i oni stanowili w nas jedno” (J 17, 21b), zapraszamy chrześcijan z różnych środowisk, aby razem skupić się na tym co nas łączy - na naszym Panu Jezusie Chrystusie. Dołącz! Niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz - zatrzymaj się i wznieś z nami pieśń uwielbienia! Niech sam Bóg Cię prowadzi w tym czasie i wylewa na Ciebie swoje błogosławieństwo. #uwielbienie #jedność #służącżyciu #egypt #mateo _____________ W tym UWIELBIENIU W JEDNOŚCI poprowadzą nas: Dawid Leszczyński - wokal i gitara akustyczna Oliwia Leszczyńska - wokal Michał - gitara elektryczna i akustyczna W Tobie jestem wolny (Mate.o) Autor: Mateusz Otremba Mate.o Wersja oryginalna:    • Wniebowzięci - W Tobie jestem wolny (Mate....   _____________ Kilka pytań do zespołu prowadzącego uwielbienie: ➡️ Kim jesteście? Jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy rodziną. Cała nasza trójka zaangażowana jest w budowanie wspólnoty MOSTY we Wrocławiu, będąc częścią dużo szerszego zespołu uwielbienia. Tym zajmujemy się „na codzień”, to jest naszą pasją. ➡️ Jaką macie misję? Pragniemy by uwielbienie było zachwytem. Zachwytem zarówno Boga jako wszechmocnego, wszechobecnego stwórcy jak i bliskiego przyjaciela i Ojca. Szukamy szczerości i autentyczności, uczymy się jej. Zamiast przyjmować „mechanicznie” jakąś postawę naszego serca, chcemy by życie i miłość do Boga z Niego wypływały. Kochamy przebywanie z Bogiem w muzyce: czy w większym, czy mniejszym gronie, czy na spotkaniu wspólnoty, czy we własnym salonie - zawsze warto i zawsze jest coś nowego, co możemy odkryć i doświadczyć z Nim. ➡️ Czy moglibyście opowiedzieć kilka słów o każdym z członków zespołu? Dawid - od wielu lat lider uwielbienia w lokalnej społeczności i na różnych chrześcijańskich eventach. Jego muzyka to nie tylko miłe dla ucha dźwięki, ale przede wszystkim wyrażanie szczerego zachwytu nad Bogiem i pragnienia bliskości z Nim. Oliwia - utalentowana wokalistka i skrzypaczka ze słuchem niemalże absolutnym. Od lat z pasją zaangażowana w zespół uwielbienia w lokalnej społeczności i inne chrześcijańskie projekty muzyczne. Mistrzyni w tworzeniu pięknych harmonii głosowych. Michał - niezwykle kreatywny gitarzysta. Autor utworów, które wypływają z jego osobistego czasu z Bogiem w domowym zaciszu. Jednym z jego największych marzeń jest, by w naszym kraju powstawało coraz więcej nowych piosenek uwielbienia. ➡️ Gdzie można zobaczyć więcej Waszych projektów? Youtube:    / @mosty7198   Facebook:   / kosciolmosty   Instagram:   / kosciolmosty   _____________ Zobacz więcej o Fundacji Służąc Życiu: Spotify https://spoti.fi/3vJ3NX4 Facebook   / sluzaczyciu   Instagram   / sluzaczyciu   Strona internetowa https://sluzaczyciu.pl