Csernobil 40 évvel a katasztrófa után...| Parazone#2

00:00 bevezetés 00:41 a baleset története 01:54 a szellemváros állapota 2026-ban? 02:45 Mekkora ma a sugárzás ? 03:18 Az erőmű nem ált le! 😯 04:21 Valaha újra élhet a szellemváros?? 05:15 Csernobyl egészségesebb mint hinnénk?? Figyelem a videót 14 éven aluliaknak egyáltalán nem ajánlom ⚠️🚫 --- Csernobil 40 évvel a katasztrófa után | Parazone#2 #horror #ijesztő #Szellemváros #csernobyl --- Gondolkoztál már azon, hogyan néz ki a város ahol hatalmas élet volt még 40 évvel ezelőtt? Az iskola a kórzház a házak minden ugyan úgy ott áll de negyven éve senki sem haszbálja már. És mekkora a sugárzás? Halálos, Káros, Elhanyagolható? Kiderítjük racionális reális becslések alapján . És Kiszámoljuk hány év múlva lesz élhető a város újra feltéve ha van még ott mit megmeneteni... --- *Ha bármilyen kérdésed van, írj kommentbe vagy a [email protected] címre.* --- Nézd meg ezt is‼️‼️‼️‼️‼️ ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️    • A démoni megszállottság rémisztő jelei | A...