Felemás zokniban léptünk pályára

Immár harmadik alkalommal ünnepeltünk együtt a Down Alapítvány fiataljaival a Down-szindróma világnapját. A Balatonfüred elleni meccsen felemás zokniban léptünk pályára, és vendégeink – 320-an érkeztek hozzánk – közül többen csapatunk tagjaival együtt vonulhattak be a bemutatáskor. Ismét egy emlékezetes, feledhetetlen estét tölthettünk együtt. A #kékek stábja természetesen forgatott az eseményen. Nézd meg ezt a csodás videót!