Érzelmekkel teli utolsó meccs

Megható eseményekben nem volt hiány az idény utolsó hazai bajnokiján, a bajnoki döntő második összecsapásán. Felavattuk a Legendák Falát, köszöntöttük a 30 évvel ezelőtti bajnokcsapatot, elbúcsúztunk távozó játékosainktól, valamint az U16-os aranyérmes akadémiai együttest is ünnepeltük. Nézd meg a #kékek által készített videót!