Szakvizsga a Bárczin - összegzés | Logopédia Szalon

Helló mindenkinek! Elkészültem a gyógypedagógus szakvizsga képzés összegzésével. Kicsit sem olyan volt, mint, ahogyan tervezték, de legalább megcsináltuk. A kérdéseiteket várom kommentben. Informálódni a Bárcziról itt tudtok: https://www.barczi.elte.hu/ Elérhetőségeim: e-mail: [email protected] Facebook:   / logopediaszalon   *** Rólam: 2014-ben szereztem meg diplomám, azóta is gyógypedagógus-logopédusként dolgozom, leginkább korai fejlesztésben. Az internet világa, a YouTube iránti érdeklődésem mindig is nagy volt, ezért döntöttem úgy, hogy igyekszem én is hozzájárulni megfelelő tartalommal ennek bővítéséhez. Videóimban elmondom a praktikákat, észrevételeket, melyeket gyermekek fejlődésének segítéséhez hasznosnak gondolok. Igyekszem úgy témakörönként csoportosítani, hogy egy-egy fejlesztendő területhez mondom el, szerintem mi a hasznos és érdekes. Ajánlom mindenkinek, aki kisgyermekkel foglalkozik, legyen az szülő vagy szakember egyaránt. Üdv., Dombovári Mónika