Logopédiai szűrés az oviban - avagy mi történik a bölcsi után | KÉRDEZZ | Logopédia Szalon

Helló mindenkinek! Először is szeretném elmondani, hogy tervezem megcsinálni az első kérdezz-felelek videóm, így most lehetőségetek van tőlem kérdezni, akár a videó alatt kommentben, akár a facebook oldalon (link lentebb). A videóban Márti kolléganőm mesél nektek arról, hogy mi történik az óvodákban logopédiai szempontból. Megtudhatjátok, hogyan zajlik a háromévesek szűrése és hogyan áll össze egy óvodai megkésett beszédfejlődés terápiás csoport. Videó, amiben beszélek nektek még az óvodás szűrésekről és az óvodaválasztásról:    • Óvodába megy a gyermekem | Logopédia Szalon   Elérhetőségeim: e-mail: [email protected] Facebook:   / logopediaszalon   *** Rólam: 2014-ben szereztem meg diplomám, azóta is gyógypedagógus-logopédusként dolgozom, leginkább korai fejlesztésben. Az internet világa, a YouTube iránti érdeklődésem mindig is nagy volt, ezért döntöttem úgy, hogy igyekszem én is hozzájárulni megfelelő tartalommal ennek bővítéséhez. Videóimban elmondom a praktikákat, észrevételeket, melyeket gyermekek fejlődésének segítéséhez hasznosnak gondolok. Igyekszem úgy témakörönként csoportosítani, hogy egy-egy fejlesztendő területhez mondom el, szerintem mi a hasznos és érdekes. Továbbá törekszem megosztani veletek a helyes beszédtechnika elsajátításához használt tudásom is. Ajánlom mindenkinek, aki kisgyermekkel foglalkozik, legyen az szülő vagy szakember egyaránt. Illetve azoknak, akik munkájuk vagy bármi más kapcsán sokat használják a hangjukat. Üdv., Kósa Mónika