Sokat és a nagyot? | Koi2

Idén Tibikével látogattam ki a Koi2 horgásztó, egy általam még korábban nem ismert helyére, a kettes állásra. Tibike a harsányi túrán már előre tekintett és a korábbi tapasztalataira alapozva beígérte, hogy itt majd megfogja a "sokat és a nagyot". A videóból kiderül ez hogy sikerült... 😉 🛎==FELIRATKOZÁS== Iratkozz fel a csatornára: https://www.youtube.com/c/fishtrips?s... 🎯===KÖVESSETEK MINKET=== Facebook:   / fishandtripshu   Instagram:   / fish__n__trips   Web: https://fishandtrips.hu 🎸===ZENE (MUSIC)=== Ha tetszenek az általam használt zenék, az alábbi linken megtalálod őket. Amennyiben úgy döntesz, hogy előfizetsz az Epidemic Sound-ra, megköszönöm, ha az én linkemet használod! https://www.epidemicsound.com/referra...