Joga na trawienie, po przejedzeniu ;)

Czołem drodzy! Dzisiaj mamy sekwencje na lepsze trawienie. Będzie to ruch dobry nie tylko po ucztowaniu ale też pomocny przy zespole jelita drażliwego, gdzie pojawiają się skłonności do wzdęć, zaparć i uczucie ciężkości jak gdyby nic się nie chciało strawić. Dużo skrętów, pełne oddechy aż poczujemy że niemal masujemy wnętrze brzucha w pozycjach. Powodzenia i na zdrowie! Dajcie znać jak poszło;)