Stavba kolejiště - " prodejna " - #1díl

Tak jsme se po dlouhých letech rekonstrukce dostali k samotné stavbě kolejiště v prodejně. Jak je zmíněno na začátku, bude kolejiště viditelné z venkovní strany prodejny. Před samotnou stavbou je spojeno i rušení výloh (a to jak hlavně z důvodu poškození výloh a úspor ve vytápění a také celkové snížení teploty v ledních měsících), s tím bylo spojeno také vrtání děr pro samotné kolejiště. Podmínky byli opravdu extrémní, protože bylo 39°C ve stínu, takže jsme se dost zapotili, ale nakonec se vše podařilo  jako vždy pomáhal ‪@modelereniPEKO‬ Peťa Kolísek, přijeli také kamarádi Jan Rubáš a Jan Roll takže to šlo skoro samo :-). Možná to někomu přijde zbytečné, ale chceme mít vzpomínku na kompletní stavbu a s tou je spojeno i vrtání děr a další potřebné přípravy, netočí se úplně všechno, ale většina toho je :) Všem děkujeme za podporu, odběr, like a dobrovolné příspěvky.