Stavba kolejiště - " prodejna " - #2díl

Stavba pokračuje, nový rok, nový posun, každý kousek se počítá, tímto máme hotové první tři rámy, a pokračuje příprava na další tři rámy. Místo vchodu už stojí police na kolejivo, skříňka na elektroniku pro kolejiště (zdroje, centrála, přívody ze stavědla atd...) jak nás bylo víc, šlo to samo :-) Chcete nás podpořit a vlastnit náš originální půllitr :-) objednejte si ho zde: https://www.espb.cz/espb-pullitr-0-5l, chcete vlastní věnování, můžete si objednat zde: https://www.espb.cz/espb-pullitr-0-5l... za každou podporu budeme rádi :-)