Systemem woda lód na Wiśle pod Wawelem

Dni 1marca 2018 dwóch młodych (zdrowych) mężczyzn wybrało zamiast życia śmierć w Wiśle Jeden w Krakowie pod Wawelem w miejscu gdzie pływam. Drugi w Płocku skacząc z mostu na główkę do zlodzonej Wisły. Jak ktoś niechce żyć nieda się go uratować! A dobre urządzenie zmienia śmiertelne warunki w dobrą i bezpieczną zabawę. Filmy z obydwu akcji ratunkowych poniżej AKCJA RATUNKOWA NA WIŚLE - POD MĘŻCZYZNĄ ZAŁAMUJE SIĘ LÓD - KRAKÓW    • AKCJA RATUNKOWA NA WIŚLE - POD MĘŻCZYZNĄ Z...   oraz film na którym urzyto SYSTEMU WODA LÓD Akcja ratownicza 29-letniego mężczyzny, który skoczył z mostu do Wisły.    • Video