Klónok Háborúja (Dark Industrial Metal)

Enjoy my music. If you liked it and interested in my further uploads, please click the Like and Subscribe buttons. Thank you. Ha tetszett és érdekelnek a további feltöltéseim, kérlek kattints a Tetszik és Feliratkozás gombokra. Köszönöm. Lyrics: Születtünk mind kémcsőben, Neveltek egy steril helységben, Nevünk nincs csak egy négyjegyű szám, A klónkatonákból nincs hiány. Gyerekkoromtól képeznek, Hogy minden csatát megnyerjek. Háborút amit mêg nem értek, De katona vagyok, nem kérdezek. Pre-Chorus Ugyan az az arc, ugyan az a cél Testvéri kötelék akàr az acél, Egy a testünk, egy a vér, Küzdünk a köztársaságért! A Dzsedikkel vállt vállnak vetve, Együtt vágunk a küzdelembe, Ha eljön az idő én ott leszek, Katonának születtem és úgy is halok meg! Hónapok alatt évek telnek Az idővel minket láncra vertek, De akkor is menetelünk és kitartunk, Ez az egyetlen célunk! Minden testvér nevet kap Az egyetlen mit birtokolhat! Mint rex százados vagy Ekhó, Katonának lenni ettől jó! Számként kezdjük mindannyian, De névként hullunk el a csatában, Nem maradhat magára egy klón sem, Ezért büszkén hordom a fegyverem! A Dzsedikkel vállt vállnak vetve, Együtt vágunk a küzdelembe, Ha eljön az idő én ott leszek, Katonának születtem és úgy is halok meg! Ha szorul a hurok, és nem eresztenek, Tudom, hogy a testvéreim ott lesznek! Át a győzelmen, túl a vereségen, A fájdalom a kedvenc ellenségem! Csak egy parancs, és ezer hang A köztársaság védve van! Győzelemre testvérek, hisz ezért élünk, Együtt a csatában, semmitől sem félünk! Nincs többé szám, megvan a mód, A kiérdemelt nevünk maga a kód! Ezt visszük magunkkal minden útra, Előre testvérek a dicsőséges harcba!