Speedzone vasárnapi Csik: Kifizetve, rendszámos. Kifizetve? Rendszámos? Ugyan!

A témáról készült cikket itt olvashatod: https://speedzone.hu/kifizetve-rendsz... A beszerzőtúra másnapján már éreztem, ebbe nem kellett volna belevágnom. Azt hittem, Németországból a világon a legegyszerűbb autót hozni. Aztán revideáltam a nézeteimet. #speedzone #vasárnapicsik #csikos #zsolt