Felhő szelet / @TTkonyhája

Hozzávalók: Tészta: 270 g finomliszt (BL 55) 80 g pocukor 50 g margarin vagy vaj, most laktózmentest használtam... 25 g méz 5 gr szódabikarbóna 1 db tojás L-es 1 db tojássárga 2 cl rum (sütő likőrt használtam) csipet só Méretre nyújtás: körülbelül 23x35 cm Sütés: alsó + felső 180 fokon 7 - 8 perc !!! Krém: 800 ml tej (2,8%), most laktózmentest használtam... 3 tasak vaníliás puding (120g) Ezt össze kell főzni! :-) 200 g margarin vagy vaj, most laktózmentest használtam... 180 g porcukor 1 tk vanília paszta vagy 16 g vaníliás cukor Ezt kifehéredésig felverni, majd a főzött krémmel kihűlés után habosra keverni! :-) Tejszínhab a krémre: 500 ml habtejszín (30% -os), most laktózmentest használtam... 20 g porcukor 2 tasak habfix (20g) porcukor a tetejére szóráshoz! Ha tetszett a recept, ne felejts el egy Like-ot nyomni, MEGOSZTANI és feliratkozni! Köszi TT😉 Ha értesítést szeretnél kapni a csatornától az új videókról, koppints a harangikonra!🔔