Szenvedjünk: Postal

Na a Postal sorozat volt az, ami demonstrálta, hogy mekkorát lehet bukni egy félresikerült játékkal. Legalább az RWS fogta...és stílusosan végzett magával, bár nem örülök neki. Tudom hogy a Postal 3-ból nem volt sok, de már nem maradt hely a falon, ahová még verhettem volna a fejemet...na jó egy kicsit túlzok. Annyira nem rossz. Most jöttem rá, hogy a Hatred valójában csak a Postal kicsinosított első része...