Szenvedjünk: A kis mozigépész

Elnézést kérek! Lehet, hogy a játék még régebben sem volt rajta a karácsonyi listámon, de most hogy végre végigjátszottam elmondhatom, hogy ritka jót nevettem az egészen! A végigjátszása után rögtön megpróbáltam egy speedrun-t. Nagyon kemény 45-50 perc alatt ki lehet pörgetni! Hogyha nem laggolna ennyire, akkor még talán 5 percet le is tudnék faragni!