Franciasaláta, nálam most így készült.

Ha kipróbálnátok véletlenül, hogy tudjatok mihez viszonyítani, ezért leírom a receptet. Hét deciliteres tálakat használtam, ez a mérce. Mindent apró kockákra vágni, akkor gusztusos. Sós, ételízesítős vízben főzzük meg amit kell. - - Borsó, megfőz, kihűt. Sárgarépa, megfőz, kihűt. Burgonya, megfőz, kihűt. Uborka 2 db. alma 1 doboz kukorica - - Tartármártás = 2 db. tojássárgája 200 gr. olaj, jó hideg legyen citromlé, kb. 2 e.k. mustár, kb 3 e.k. só, ízlés szerint porcukor kb. 1 t.k. kb. 400 gr. tejföl