MÁLEM MĚ TO ZABILO 💀 | "Nový projekt" a záchrana překopnutého kabelu 🛠️

Dneska je to takový garážový update, i když to tak na první pohled možná nevypadá. V první řadě jsme totiž museli vyřešit ten můj obrovský průser z minula, překopnutý kabel ve zdi při instalaci ponku. ⚡🤦‍♂️ Naštěstí se povedlo to dát dohromady, takže dílna zase svítí, funguje a můžeme makat dál! Kromě toho jsem ale do garáže přivezl "nový projekt". 🤫 Ne, nebojte, nepřidávám si na krk další rozbité auto (alespoň zatím). Je to stará dobrá sekačka, díky které jsme ale zase o obrovský kus posunuli okolí naší základny, ať to tady k něčemu vypadá. 🌿🚜 Co ale ve videu bohužel (nebo bohudík) neuvidíte, je moment, kdy mě tenhle úžasný nový projekt málem stál život. 😂 Díky všem, co tuhle cestu kutila a samouka jedou se mnou. Ne vždycky jde všechno hladce, ale o tom to je! 🦾 Pokud vás tenhle real-life formát baví, nezapomeňte hodit LIKE a ODBĚR. 🔔 Sledujte moji cestu i tady: 📱 🚗 Fidkyn GARAGE – instagram.com/fidkyngarage 👤 Tomáš – instagram.com/tomasfidler Hudba: Nunca (Frannabik & A.way Remix) Music provided by NoCopyrightSounds Free Download/Stream: http://ncs.io/Nunca\_FA Watch: http://ncs.lnk.to/Nunca\_FAAT/youtube Střih & všechno kolem: Tomáš 🎥