NEJVĚTŠÍ PROBLÉM ZŮSTÁVÁ 🤬 | Ale Vespa dostala neskutečnej styl! 🛵

Konečně jsme si v garáži udělali čas a pustili se do naší italské pacientky – Vespy. 🛵 A řeknu vám to narovinu: ten úplně největší problém, tedy záhadné vybíjení a stávkující elektrika, se nám zatím vyřešit nepodařilo. Ale i tak máme obrovský důvod k radosti! 🎉 Konečně nám totiž funguje nakopávání! Nejenže startování přes "nakopávačku" dodává Vespě hroznej styl a ten správnej retro feeling 😎, ale hlavně je to pro nás naprosto zásadní Plán B. Až si totiž tahle holka zase postaví hlavu a zničehonic vymlátí baterku, my už nezůstaneme nikde viset a vždycky ji nahodíme. 💪 Problémy sice nejsou zdaleka za námi, ale boj nevzdáváme. Už mám objednané nové díly, takže světlo na konci tunelu tam je a vypadá to konečně nadějně. 🛠️ Jdeme krok za krokem! Díky všem, co tuhle realitu kutila a samouka jedou se mnou. Pokud vás tyhle garážové radosti i starosti baví, nezapomeňte hodit LIKE a ODBĚR, ať vám neuteče finální oprava! 🔔 Sledujte moji cestu i tady: 📱 🚗 Fidkyn GARAGE – instagram.com/fidkyngarage 👤 Tomáš – instagram.com/tomasfidler Hudba: Cartoon, AC13, Jessee - Made For The Game (ft. KAZHI) Music provided by NoCopyrightSounds Free Download/Stream: http://ncs.io/MadeForTheGame Watch: http://ncs.lnk.to/MadeForTheGameAT/yo... Střih & všechno kolem: Tomáš 🎥