Ár tér (Horgász Videók) Horgászversenyen Nyékládházán a Koi2-es bányatavon, Silverbaits csalikkal.

Meghívást kaptunk a II. Mr. Minden Bojlis Kupára, ami a népszerű Koi2-es horgásztavon került megrendezésre, 72 óra időtartamban. A versenyen "dobós" módszerrel lehetett horgászni és etetni. Természetesen SILVERBAITS csalikat használtunk, amit imádtak a pontyok. Profi szervezés, jó hangulat jellemezte az egész rendezvényt. Tartsatok a NonStop-Halibut-Silverbaits csapatával és nézzétek meg, hogy "építünk" fel egy versenyt, hogy csinálják a mi fiaink:)