OnlyFish - Fagyos pontyok áprilisban a Koi2-es bojlis tavon 4K

TikTok: https://www.tiktok.com/@onlyfish.hu Instagram: https://www.instagram.com/onlyfish.hu/ Facebook: https://www.facebook.com/onlyfish.hu/ 72 óra a Koi2-es tavon, rengeteg szép hallal és még több élménnyel – ez röviden összefoglalja a horgászatunkat! Ricsi a method feeder, míg Gergő az etetőhajós behúzós bojlis módszerrel horgászott. A Feedermania és a Venom termékek ismét bizonyították a fogósságukat. Ricsi a Feedermania palettájáról a Sinking Wafters 10mm (BCN), illetve a Larva Air Wafters Medium (BCN) csalit használta. A method kosárba pedig 4mm pellet és etetőanyag keveréke került "monkey" és BCN ízesítésben. Gergő a Venom Mango szénhidrátos 24 mm-es bojlis etetésén a Venom Balanced Boilie MANGO 24 mm-rel csalizott. Másik két botján pedig a Venom kínálatában hamarosan megjelenő Venom BCN+ BANANA bojlit használta 20 mm-es méretben, amit csalizáskor olykor megfaragott illetve egy Ronnie Rig Banana 12 mm-es Pop-Uppal egészített ki.