Toto miesto je prekliate v DayZ: Deadfall - Part 3
Ahojte konečne ideme do finále. Musím povedať že toto bol veľmi solídny run na moje pomery. Som veľmi rád kam sme sa až dostali a že som vám mohol priblížiť aký náročný je tento kvestík. Rozhodne mi dajte vedieť aký je váš názor na toto video dole v komentároch a prajem vám ešte príjemnú zábavu a vidíme sa pri daľšiom videjku :). Tu nájdeš dalšie DayZ videa: • DayZ Youtube - / @twixatorr TikTok - / twixatorr Discord - / discord

▶︎
Mrazivé putovanie k najjužnejšiej lodi na mape Sakhal v DayZ

▶︎
Nie je ľahké byť STALKEROM v DayZ: Chiemsee Stalker

▶︎
Na pokraji totálneho šialenstva v DayZ: Winter Hashima PVP

▶︎
DayZ - - "Hejkal z LIVONIE 🌲🌲" / @Odincz89 / Vanilla ( CZ/SK)

▶︎
DayZ_ solo adventures north TISY

▶︎
Digital Circus Cast Peaks Out FOR CHARITY

▶︎
Útočíme na BASE s Taperkou | DAYZ REARMED CZ/SK

▶︎
I 100%'d the Backyard Nuclear Bomb Building Game

▶︎
You Can Play As a ZOMBIE in DayZ Now!

▶︎
A Documentary on Famous DayZ Streamers

▶︎
Pomoc nie je nikdy ďaleko v DayZ: Livonia PVP

▶︎
KRADEME HELIKOPTÉRU! 🚁 | DAYZ REARMED CZ/SK

▶︎
The DOUBLESHOT BLAZE SLAPS! DayZ Adventures!

▶︎
NAMALSK SNIPER - DayZ Petelice #6

▶︎
Sólo akce na Namalsku ❄️ #dayz #021 #1440p60fps #cz #sk #edit #zmatkáč

▶︎
Keď sa Pokazí aj To Čo sa Pokaziť Nemôže v DayZ

▶︎
How a 50,000 HOUR SQUAD Plays MODDED DayZ SERVERS!

▶︎
Turning an Abandoned House Into a Base... - DayZ

▶︎
I'm Making a "Castle Base" this Solo Wipe..

▶︎
