Mrazivé putovanie k najjužnejšiej lodi na mape Sakhal v DayZ

Ahojte toto je pokračovanie eventu u ‪@DepresivnyChalanisko‬ takzvaný druhý pokus XD kde sme sa pešo podotýkam pešo vydali na loď v južnej časti mapy. Ďakujem Depekovi a aj vám čo pozeráte vážim si to :). Príjemné pozeranie a vidíme sa pri daľšiom videjku :). Tu nájdeš dalšie DayZ videa:    • DayZ   Youtube -    / @twixatorr   TikTok -   / twixatorr   Discord -   / discord