75 de ani de la moartea Reginei Maria

Castelul Reginei Maria din Balcic, Bulgaria, este locul în care regina românilor şi-a lăsat inima după ce a murit, în 1938. Rudele nobile din România, Bulgaria şi Austria au venit la comemorare. Gasiti mai multe detalii pe stiriletvr.ro http://bit.ly/1bMZtr9   / fantvr1   http://www.tvr.ro    / tvrcanaluloficial