☣️ Tom Clancy's The Division 2 - Expíme Listonoše! (4K)

Dnes malá změna: Zkusíme spolu s Listonošem na streamu něco málo poběhat ve hře Division 2 a krapet ho vyexpit... 💰 Mojí tvorbu můžete podpořit zde na YouTube formou členství nebo zde: https://paypal.me/SniperKittenCZ nebo https://streamlabs.com/sniperkittencz 🛒 Rovněž můžete při nákupu jakéhokoliv produktu od Giants Software použít můj Partnerský kód: SNIPERKITTEN 🙋‍♂️ Sociální sítě: FaceBook:   / sniperkittencz   Instagram:   / sniperkittencz   Twitch:   / sniperkittencz   (jen občas) Discord:   / discord   🖥️ Moje herní sestava: AMD Ryzen 9 5950X 16-Cores ASUS TUF Gaming B550-PLUS AM4 ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 4080 OC Edition 16GB HyperX 64GB DDR4 3733MHz Fury Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD 1TB Philips 4K UHD TV 139cm (55") be quiet! Pure Base 500DX Black NZXT Kraken Z63 Logitech G19+G700 ASUS Cerberus HyperX QuadCast Genius GX