Dożynki w Istebnej 2021 || Okiem ZULa

Wspaniałe wydarzenie, wspaniała tradycja i wspaniali ludzie. Zaszczytem dla mnie była możliwość uczestniczenia w uroczystości dożynek w Istebnej. Drodzy mieszkańcy - niech ten film będzie pamiątką dla Was. I mam nadzieję, że spotkamy się za rok 😁