Akupunktura jako metoda wspomagająca w onkologii

Zapraszamy do wysłuchania wykładu lek.med. Bartosza Chmielnickiego podsumowującego aktualny stan badań nad wykorzystaniem akupunktury jako metody wspomagającej w onkologii. Wykład odbył się w ramach 1 Konferencji Wspólna Medycyna, w Katowicach w dniu 20.01.2017 roku, w siedzibie Śląskiej Izby Lekarskiej. Konferencję współorganizowały: Akademia Akupunktury Compleo Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej Orkiszowe Pola