Czy to ja jestem toksyczna/toksyczny?

Witajcie, zapraszam do wysłuchania nowego materiału. Tym razem postaramy się odpowiedzieć na pytanie, które bardzo często stawiają osoby po relacji toksycznej. Pytanie brzmi: czy to ja jestem toksyczna/toksyczny? Obwinianie za wszystko co się wydarzyło w związku oraz potworne poczucie wstydu odbierają sprawczość i jasność myślenia. Zatem jedynym wyjściem jest zbudowanie zaufania do siebie oraz wzmacnianie siebie na każdym kroku. Zapraszam do dyskusji i wysłuchania nowego podcastu. Korzystajcie❤️ Ściskam, Magdalena 🫶 #wrażliwiectoja #juchniewiczmagdalena #przemocnarcystyczna #przemocpsychiczna 📆👩🏻‍💻Kalendarz wolnych terminów sesji. Zapisz się ⬇️ https://www.zaufanyterapeuta.eu/terap... 📧Kontakt do współpracy ⬇️ [email protected]