Am pescuit plătică alături de maestrul Zsolt Benzar

Salut! In ultima zi de pescuit înaintea începerii prohibiției am avut onoarea să pescuiesc alături de un maestru în pescuitul peștilor pașnici și nu numai. Din păcate partida a fost reușită doar pe jumătate, după ce a crescut apa peștele nu a mai venit la momelile noastre. Vă las să urmăriți o partidă de pescuit la platică pe Siret.