Lelkizünk? S3E13 - Ha egy napra férfi lennék...

A beszélgetéseket az MVM Dome-ban a Rossmann x Krémmánia Beauty Expo eseményen rögzítettük. Lelkizünk? 4 nő beszélget. Az asztal közepén van egy kis Ventiláda, ahova bedobjuk a témáinkat. Egyet kihúzunk, és az adja az adott adás vezérfonalát. Mi sem tudjuk előre, hogy mi a napi epizód kiindulópontja, pont ettől izgalmas. Vállaljuk önmagunkat, érzéseinket, furcsaságainkat, gondolataikat. Mi a stúdióban, Te az autódban, a kanapédon, a buszon, a konyhában, a fürdőben, a kertben vagy ahol épp időd engedi csatlakozz hozzánk, és kapcsolódj ránk. Várjuk kommentben az adott epizódhoz személyes véleményedet, sztoridat, meglátásodat, és hogyha van olyan téma amin, az utóbbi időben sokat agyaltál, megéritett, akkor ne tartsd magadban, mert inspirálhatod, hogy bekerüljön a Ventiládába. A harmadik évad Ventilátorai: ⭐️Lábas Viki ⭐️Rácz-Gyuricza Dóra ⭐️Döbrösi Laura Stáblista: Producer/Host: Puskás-Dallos Bogi Felvétel/Utómunka/Social tartalmak: Juszku Frida Fotók: Magyar Sára Logó: Szabó Misu Hang utómunka: Belegrai Gábor Special thanks: Kedves Péter Kövess minket a social platformokon is! https://www.instagram.com/lelkizunk?i... https://www.tiktok.com/@lelkizunkpodc...