KUPIO SAM ELEKTRIČNI BICIKL OD 2500€ ! - IDE 73 KM/H * kao motor *

Mojoj sreci nema kraja, bajs je prezanimljiv, treba napomenuti samo da komp izbacuju malo vecu brzinu jer nisam namestio tacno velicinu guma u njemu, ali opet ide stvarno negde oko 50ak\h INSTAGRAM :   / miloskostic96   Business inquiries: [email protected] #kimisgang#