Edyta Górniak - Będę śniła [2020 Remaster]

Edyta Górniak - Będę śniła muzyka: Wojciech Olszak słowa: Mariusz Ejsmont 8 maja 1995, ukazała się płyta, która do dnia dzisiejszego zaliczana jest do kanonu najlepszych płyt polskiej muzyki rozrywkowej. Debiutancka płyty Edyty Górniak „Dotyk” była niebywałym sukcesem i zmieniła życie nie tylko samej Artystki ale także wielu ludzi, którzy wiernymi fanami pozostają do dziś. Płyta osiągnęła ogromny sukces komercyjny. Już po 3 dniach od dnia premiery sprzedała się w nakładzie 100 000 sztuk a cały nakład do dnia dzisiejszego przekroczył 1 mln egzemplarzy. Posłuchaj zremasterowanej wersji albumu: https://EdytaGorniak.lnk.to/Dotyk25Lat